Philips Hue Fugato 3x4.2W White Color Ambience

Bedste pris
Stabil pris
1.525kr
1.949 krSPAR 22%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

Oplev en ny dimension af belysning med Philips Hue Fugato 3x4.2W spotlampe. Med White og Color Ambience kan du skabe farverig stemning i dit hjem. De stilfulde og moderne spots er ideelle til enhver indretning og giver dig mulighed for at justere lysstyrken og farverne efter dine behov.

Philips Hue Fugato 3x4.2W White Color Ambience koster lige nu 1.525 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.525 kr (08. april 2026) og 1.525 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.525 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips Hue Fugato med tre spots
1.525 kr
Total: 1.525 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Fugato Plate/Spiral 3x5.7W Spots Hvid
1.593 kr
+ fri fragt
Total: 1.593 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Fugato White and Color Ambiance Spiral Spot Hvid med 3 Spots
1.949 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.998 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Projektør- og spotbelysning