Philips Hue Flux udendørs LED strip, 10 meter

Philips Hue Flux udendørs LED strip på 10 meter giver dig mulighed for at skabe stemningsfuld og fleksibel belysning i haven, på terrassen eller altanen. Strippen er ideel til at fremhæve udendørsområder og kan bruges til at forvandle uderummet med dekorativt lys. Den lange LED strip gør det nemt at tilpasse belysningen efter dine ønsker og behov.

Philips Hue Flux udendørs LED strip, 10 meter koster lige nu 1.568 kr. En stigning på 4,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.499 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.499 kr (12. juni 2026) og 1.613 kr (13. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.568 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Philips Hue Udendrs Flux LED strip, Color & White Ambiance, Zigbee + Bluetooth, 10 meter
1.568 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.607 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Flux udendørs LED strip 10 m
1.581 kr
+ fri fragt
Total: 1.581 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Flux udendørs LED strip, 10 meter
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Flux udendørs LED strip, 10 meter
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Flux udendørs LED strip, 10 meter
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Flux udendørs LED strip, 10 meter
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Flux Udendørs Lightstrip 10 m
1.879 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.928 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Flux udendørs LED strip, 10 meter
1.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.038 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips Hue