Philips Hue Festoon lyskæde 500 LED

Philips Hue Festoon lyskæde 500 LED er en 40 meter lang lyskæde med 500 smarte mini-LED'er. Den er velegnet til både indendørs og udendørs dekoration og kan lyse i forskellige farver eller hvidt. Perfekt til at skabe stemning året rundt, uanset om det er til hverdag eller festlige lejligheder.

Philips Hue Festoon lyskæde 500 LED koster lige nu 1.995 kr. En stigning på 3,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.931 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.931 kr (29. maj 2026) og 1.995 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.995 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Philips Hue Festavia julelyskde, 40m, 500 LEDer, Color & White ambiance, Zigbee + Bluetooth
1.995 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.034 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Festavia udendørs lyskæder White and color ambiance
2.198 kr
+ fri fragt
Total: 2.198 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Philips Hue Festoon lyskæde 500 LED
2.199 kr
Total: 2.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips Hue Festavia lyskæde
2.399 kr
Total: 2.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue Festavia ljusslinga Inom-/utomhus 500 LED 40m
2.653 kr
Total: 2.653 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips Hue Festavia 500 Leds 40m
3.369 kr
Total: 3.369 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
LED-strenglys – indendørs/udendørs, 500 lysdioder, 40m
3.609 kr
Total: 3.609 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philipshue