Philips Hue Festavia Globe udendørs lyskæde, 20 lys, 14 meter

Philips Hue Festavia Globe udendørs lyskæde er 14 meter lang og har 20 runde LED-lys. Den er velegnet til at skabe stemning både ude og inde, uanset om det er til hverdag, fest eller højtider. Lyskæden giver farverigt lys og kan bruges på altaner, terrasser eller i haven for at skabe en hyggelig og festlig atmosfære.

Philips Hue Festavia Globe udendørs lyskæde, 20 lys, 14 meter koster lige nu 1.499 kr. En stigning på 10,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.361 kr. Vores prishistorik bygger på 77 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.361 kr (12. maj 2026) og 1.499 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.499 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Festavia Globe udendørs lyskæde, 14 m
1.499 kr
+ fri fragt
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Festavia Globe udendørs lyskæde, 20 lys, 14 meter
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Philips Hue Festavia Globe udendrs lyskde, 20 prer, 14 meter
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips Festavia Hue udendørs lyskæde med globepærer, 14 meter, 20 pære
1.649 kr
Total: 1.649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Festavia Globe udendørs lyskæde, 20 lys, 14 meter
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Festavia Globe udendørs lyskæde, 20 lys, 14 meter
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Festavia Globe Udendørs Lyskæde 14 m med 20 Pærer
1.719 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.768 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Festavia Globe udendørs lyskæde, 20 lys, 14 meter
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Festavia Globe udendørs lyskæde, 20 lys, 14 meter
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips Hue