Philips Hue Festavia Globe udendørs lyskæde, 10 lys, 7 meter

Philips Hue Festavia Globe udendørs lyskæde er 7 meter lang og har 10 runde LED-pærer. Lyskæden skaber farverig og hyggelig stemning på terrassen, altanen eller i haven, uanset om det er til hverdag, fest eller højtider. Den kan bruges både ude og inde og er velegnet til at pynte op og skabe smart belysning, der kan tilpasses enhver anledning.

Philips Hue Festavia Globe udendørs lyskæde, 10 lys, 7 meter koster lige nu 1.075 kr. En stigning på 7,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 999 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 999 kr (01. juni 2026) og 1.075 kr (09. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.075 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Festavia Globe udendørs lyskæde, 7 m
1.075 kr
+ fri fragt
Total: 1.075 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Festavia Globe udendørs lyskæde, 10 lys, 7 meter
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Philips Hue Festavia Globe udendrs lyskde, 10 prer, 7 meter
1.129 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.168 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips Festavia Hue udendørs lyskæde med globepærer, 7 meter, 10 pære
1.199 kr
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Festavia Globe udendørs lyskæde, 10 lys, 7 meter
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Festavia Globe udendørs lyskæde, 10 lys, 7 meter
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Festavia Globe udendørs lyskæde, 10 lys, 7 meter
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Festavia Globe Udendørs Lyskæde 7 m med 10 Pærer
1.279 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.328 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Festavia Globe udendørs lyskæde, 10 lys, 7 meter
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Udendørs LED Globe Lyskæde, 7m, 10 Pærer, Farve
1.709 kr
Total: 1.709 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips Hue