Philips Hue Festavia

Philips Hue Festavia lyskæde bringer en festlig stemning til både indendørs og udendørs områder. Med 250 smarte LED'er langs en 20 meter ledning kan du vælge mellem farverigt eller hvidt lys for at skabe den perfekte atmosfære. Integrer nemt med dit smart home-system for at styre lysfarver og lysstyrke præcist, som du ønsker.

Philips Hue Festavia koster lige nu 1.248 kr. En stigning på 21,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.030 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.030 kr (08. april 2026) og 1.248 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.248 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips Hue White and Color Ambiance Festavia Kædelys 14W 2000-6500K
1.248 kr
Total: 1.248 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Festavia udendørs lyskæder White and color ambiance
1.296 kr
+ fri fragt
Total: 1.296 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Philips Hue Festlig lyskæde 250 LED
1.349 kr
Total: 1.349 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips Hue White and Color Ambiance Festavia Kædelys 14W 2000-6500K
1.419 kr
+ fri fragt
Total: 1.419 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue Festavia ljusslinga Inom-/utomhus 250 LED 20m
1.526 kr
Total: 1.526 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips Hue Festavia lyskæde 250 LEDer 20 Meter
1.649 kr
Total: 1.649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Philips Hue Festavia julelyskde, 20m, 250 LEDer, Color & White ambiance, Zigbee + Bluetooth
1.783 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.822 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Hue Festavia lyssløjfe Indendørs/udendørs 250 LED 20m
2.199 kr
Total: 2.199 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 21.2%

Specifikationer

Mærke: Philipshue
Kategori: Lysbånd og -strenge