Philips Hue Fair Pendel Hvid

Bedste pris
Stabil pris
1.167kr
3.379 krSPAR 65%
hos Homeshop DK
På lagerLaveste

Philips Hue Fair Pendel er en elegant loftlampe, der kombinerer moderne design med smart belysningsteknologi. Den tilbyder både opadgående og nedadgående lys, hvilket skaber en behagelig atmosfære i stuen eller soveværelset. Med justerbar White Ambiance kan du tilpasse lysstyrken fra varm til kølig hvid, kontrolleret nemt via din smart-enhed.

Philips Hue Fair Pendel Hvid koster lige nu 1.167 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.167 kr (01. marts 2026) og 1.167 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.167 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Fair Hue Pendel Hvid 929003054401
1.167 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.216 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Philips Hue Fair hue pendel 25W, hvid
1.630 kr
+ fri fragt
Total: 1.630 kr
På lager
Leveringstid: Fra 1 - 3 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Fair Pendel Loftlampe Hvid
1.659 kr
+ fri fragt
Total: 1.659 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Philips Hue Fair Pendel Loftlampe White Ambiance
2.120 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.160 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue Fair Hue pendel White Ambiance
3.379 kr
Total: 3.379 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Loftslampebeslag