Philips Hue Ensis Pendel

Bedste pris
Stabil pris
2.484kr
3.699 krSPAR 33%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Philips Hue Ensis pendel er en elegant løsning til dit intelligente hjem. Med både opad- og nedadvendt lys samt mulighed for at vælge mellem 16 millioner farver, kan du tilpasse belysningen præcist til din stemning og aktivitet. Ideel til både funktionel og stemningsfuld belysning i ethvert rum.

Philips Hue Ensis Pendel koster lige nu 2.484 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.484 kr (14. april 2026) og 2.484 kr (14. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.484 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips Hue White and Color Ambiance Ensis Vedhængslampe 79W 2000-6500K 16 millioner farver/varmt til køligt hvidt lys
2.484 kr
Total: 2.484 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue Ensis Pendellampa White/Color Vit
2.844 kr
Total: 2.844 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips HUE Ensis pendel Hvid
2.866 kr
Total: 2.866 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Philips Hue Ensis pendel, Color & White ambiance, 5500lm, Zigbee + Bluetooth, hvid
2.866 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.905 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Ensis langbordspendel, hvid
2.899 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.939 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Ensis langbordspendel, hvid
2.899 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.939 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Ensis langbordspendel, hvid
2.899 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.939 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Ensis pendel White and color ambiance
2.955 kr
+ fri fragt
Total: 2.955 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Ensis langbordspendel, hvid
2.999 kr
+ 40 kr fragt
Total: 3.039 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Ensis Hue Pendel Hvid 2x39W 24V 929003053301
2.999 kr
+ 49 kr fragt
Total: 3.048 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips Hue White and Color Ambiance Ensis Vedhængslampe 79W 2000-6500K 16 millioner farver/varmt til køligt hvidt lys
3.629 kr
+ fri fragt
Total: 3.629 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Ensis langbordspendel, hvid
3.699 kr
+ 40 kr fragt
Total: 3.739 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Loftslampebeslag