Philips Hue Ensis pendel

Philips Hue Ensis pendel kombinerer elegant design med smart belysningsteknologi. Med opad- og nedadgående lys kan du tilpasse atmosfæren i dit hjem. Vælg mellem 16 millioner farver for at skabe den perfekte stemning til enhver lejlighed.

Philips Hue Ensis pendel koster lige nu 2.899 kr. En stigning på 3,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.809 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.809 kr (14. april 2026) og 2.899 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.899 kr hos Butik24 DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips HUE Ensis pendel Sort
2.899 kr
Total: 2.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Ensis langbordspendel, sort
2.899 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.939 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Ensis pendel White and color ambiance
2.955 kr
+ fri fragt
Total: 2.955 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Ensis Hue Pendel Sort 2x39W 24V 929003052501
2.999 kr
+ 49 kr fragt
Total: 3.048 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Ensis langbordspendel, sort
3.099 kr
+ 40 kr fragt
Total: 3.139 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Ensis langbordspendel, sort
3.099 kr
+ 40 kr fragt
Total: 3.139 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips Hue White and Color Ambiance Ensis Vedhængslampe 39.5W 2000-6500K 16 millioner farver
3.179 kr
+ fri fragt
Total: 3.179 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips Hue White and Color Ambiance Ensis Vedhængslampe 39.5W 2000-6500K 16 millioner farver
3.187 kr
Total: 3.187 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Ensis langbordspendel, sort
3.299 kr
+ 40 kr fragt
Total: 3.339 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Ensis langbordspendel, sort
3.399 kr
+ 40 kr fragt
Total: 3.439 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue Ensis Pendellampa White/Co
3.654 kr
Total: 3.654 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Philips Hue Ensis pendel, Color & White ambiance, 5500lm, Zigbee + Bluetooth, sort 2 pak
6.495 kr
+ 39 kr fragt
Total: 6.534 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Loftslampebeslag