Philips Hue Enrave XL Loftslampe Sort

Philips Hue Enrave XL loftslampe tilbyder et stilfuldt og moderne design med en bred lysvinkel, ideel til større rum. Lampen giver et stærkt og behageligt lys, som kan justeres via White Ambiance teknologi fra blødt til kraftigt lys. Den er perfekt til både stuer og gangarealer.

Philips Hue Enrave XL Loftslampe Sort koster lige nu 2.028 kr. En stigning på 19,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.704 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.704 kr (18. juni 2026) og 2.028 kr (25. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.028 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Enrave Ekstra Stor Loftlampe Sort
2.028 kr
+ fri fragt
Total: 2.028 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Philips Hue Enrave White Ambiance loftlampe XL, sort
2.051 kr
+ fri fragt
Total: 2.051 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Enrave plafond, sort, Ø55 cm
2.099 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.139 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Enrave plafond, sort, Ø55 cm
2.199 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.239 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Enrave plafond, sort, Ø55 cm
2.199 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.239 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Enrave plafond, sort, Ø55 cm
2.299 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.339 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Enrave White Ambiance Ekstra Stor Ø551 LED Loftlampe Sort 48W
2.399 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.448 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Enrave plafond, sort, Ø55 cm
2.499 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.539 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 17.8%

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Loftslampebeslag