Philips Hue Enrave XL

4.5 (33 anmeldelser)

Philips Hue Enrave XL plafond er en stilfuld og moderne loftslampe i hvid, der giver et jævnt og behageligt lys. Med White Ambiance teknologien kan du tilpasse belysningen fra varmt til køligt hvidt lys, hvilket gør den perfekt til både afslapning og koncentration. Den er ideel til store rum som stuer og gangarealer, hvor den kan styres via din smartenhed med Hue-appen.

Philips Hue Enrave XL koster lige nu 2.009 kr. En stigning på 4,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.919 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.919 kr (08. april 2026) og 2.009 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.009 kr hos Lamper.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Philips Hue Enrave White Ambiance loftlampe XL, hvid
2.009 kr
+ fri fragt
Total: 2.009 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Enrave Ekstra Stor Loftlampe Hvid
2.009 kr
+ fri fragt
Total: 2.009 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Enrave plafond, hvid, Ø55 cm
2.099 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.139 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Enrave plafond, hvid, Ø55 cm
2.199 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.239 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Enrave plafond, hvid, Ø55 cm
2.199 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.239 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Enrave plafond, hvid, Ø55 cm
2.299 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.339 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Enrave White Ambiance Ekstra Stor Ø551 mm LED Loftlampe Hvid 48W
2.399 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.448 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Enrave plafond, hvid, Ø55 cm
2.499 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.539 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue Enrave XL Taklampa White A
2.681 kr
Total: 2.681 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.7%

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Loftslampebeslag