Philips Hue Enrave Medium Loftlampe

Philips Hue Enrave Medium Loftlampe kombinerer elegant design med avanceret belysningsteknologi. Denne hvide loftlampe giver et blødt skær opad og et behageligt lys nedad, perfekt til stuer og gangarealer. Med White Ambiance kan du justere lysets farvetemperatur fra varmt til køligt. Kontroller lampen nemt via app med Bluetooth eller tilslut til din Hue Bridge for fuld funktionalitet.

Philips Hue Enrave Medium Loftlampe koster lige nu 1.183 kr. En stigning på 2,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.153 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.153 kr (16. april 2026) og 1.183 kr (24. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.183 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips Hue Enrave mellemstor loftlampe
1.183 kr
Total: 1.183 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Philips Hue Enrave White Ambiance loftlampe medium, hvid
1.210 kr
+ fri fragt
Total: 1.210 kr
På lager
Leveringstid: Fra 1 - 3 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Enrave Medium Loftlampe Hvid
1.239 kr
+ fri fragt
Total: 1.239 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Enrave plafond, hvid, Ø38 cm
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Enrave plafond, hvid, Ø38 cm
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Enrave plafond, hvid, Ø38 cm
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Enrave plafond, hvid, Ø38 cm
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Enrave White Ambiance Medium Ø381 mm LED Loftlampe Hvid 19,2W
1.499 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.548 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue Enrave M Taklampa White Am
1.679 kr
Total: 1.679 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Enrave plafond, hvid, Ø38 cm
2.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Philips Hue Enrave M loftlampe, 2450lm, White Ambiance, hvid, Bluetooth + Zigbee 2 stk
2.674 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.713 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Loftslampebeslag