Philips Hue Enrave Loftlampe Sort Ø26 cm

Giv dit hjem et moderne touch med Philips Hue Enrave loftlampe i sort. Denne lampe sikrer et jævnt og behageligt lys, perfekt til både værelser og gangarealer. Med White Ambiance teknologi kan du justere farvetemperaturen fra varm til kold hvid og styre lyset via app eller Hue-dæmper.

Philips Hue Enrave Loftlampe Sort Ø26 cm koster lige nu 688 kr. En stigning på 0,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 682 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 682 kr (30. maj 2026) og 688 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 688 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips Hue Enrave lille loftslampe
688 kr
Total: 688 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Enrave plafond, sort, Ø26 cm
699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Enrave plafond, sort, Ø26 cm
699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Philips Hue Enrave White Ambiance loftlampe small, sort
720 kr
+ fri fragt
Total: 720 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Enrave Lille Loftlampe Sort
720 kr
+ 39 kr fragt
Total: 759 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Enrave plafond, sort, Ø26 cm
729 kr
+ 39 kr fragt
Total: 768 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Enrave plafond, sort, Ø26 cm
739 kr
+ 39 kr fragt
Total: 778 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Enrave White Ambiance Lille Ø261 mm LED Loftlampe Sort 9,6W
879 kr
+ 49 kr fragt
Total: 928 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Enrave plafond, sort, Ø26 cm
919 kr
+ 39 kr fragt
Total: 958 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue Enrave S Taklampa White Am
1.011 kr
Total: 1.011 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Loftslampebeslag