Philips Hue Enrave Loftlampe Ø38 cm Sort

Philips Hue Enrave loftlampe kombinerer moderne design med smart belysning. Med en diameter på 38 cm og White Ambiance funktion giver den mulighed for at justere lysstyrken fra blødt til kraftigt lys, perfekt til ethvert rum. Den kan nemt kontrolleres via en app for maksimal komfort.

Philips Hue Enrave Loftlampe Ø38 cm Sort koster lige nu 1.182 kr. En stigning på 5,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.125 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.125 kr (11. juni 2026) og 1.182 kr (30. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.182 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips Hue Enrave mellemstor loftlampe
1.182 kr
Total: 1.182 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Enrave Medium Loftlampe Sort
1.240 kr
+ fri fragt
Total: 1.240 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Enrave plafond, sort, Ø38 cm
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Philips Hue Enrave White Ambiance loftlampe medium, sort
1.318 kr
+ fri fragt
Total: 1.318 kr
På lager
Leveringstid: Fra 1 - 3 hverdage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Enrave plafond, sort, Ø38 cm
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Enrave plafond, sort, Ø38 cm
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Enrave White Ambiance Medium Ø381 mm LED Loftlampe Sort 19,2W
1.499 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.548 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Enrave plafond, sort, Ø38 cm
2.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Enrave plafond, sort, Ø38 cm
2.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Loftslampebeslag