Philips Hue Enrave Loftlampe Hvid

Philips Hue Enrave loftlampe kombinerer moderne design med smart belysning. Denne hvide plafond med en diameter på 26 cm giver et jævnt og behageligt lys. White Ambiance-teknologien giver mulighed for at justere lyset fra varmt til køligt, perfekt til både afslappende og produktive stunder. Lampen kan styres via Bluetooth eller tilsluttes en Hue Bridge for fuld smart home-integration.

Philips Hue Enrave Loftlampe Hvid koster lige nu 686 kr. En stigning på 1,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 679 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 679 kr (02. juni 2026) og 686 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 686 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips Hue Enrave lille loftslampe
686 kr
Total: 686 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Enrave plafond, hvid, Ø26 cm
689 kr
+ 39 kr fragt
Total: 728 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Enrave loftsplafond lille White ambiance
718 kr
+ 39 kr fragt
Total: 757 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Enrave plafond, hvid, Ø26 cm
719 kr
+ 39 kr fragt
Total: 758 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Enrave plafond, hvid, Ø26 cm
719 kr
+ 39 kr fragt
Total: 758 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Philips Hue Enrave White Ambiance loftlampe small, hvid
759 kr
+ fri fragt
Total: 759 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Enrave plafond, hvid, Ø26 cm
759 kr
+ 39 kr fragt
Total: 798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Philips Hue Enrave S loftlampe, White ambiance, 1200lm, 9,5W, 261, hvid
878 kr
+ 39 kr fragt
Total: 917 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Enrave White Ambiance Lille Ø261 mm LED Loftlampe Hvid 9,6W
879 kr
+ 49 kr fragt
Total: 928 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue Enrave S Taklampa White Am
1.011 kr
Total: 1.011 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Enrave plafond, hvid, Ø26 cm
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Loftslampebeslag