Philips Hue Enrave Loftlampe

Philips Hue Enrave loftlampe tilbyder en elegant måde at oplyse dine rum med sin moderne, hvide design. Den har en diameter på 42 cm og giver et jævnt, regulerbart lys fra 2200 til 6500 Kelvin. Perfekt til både værelser og gangarealer, den er kompatibel med Hue Bridge, Bluetooth og Hue Dimmer Switch for enkel styring.

Philips Hue Enrave Loftlampe koster lige nu 1.589 kr. En stigning på 4,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.515 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.515 kr (16. april 2026) og 1.622 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.589 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Enrave Stor Loftlampe Hvid
1.589 kr
+ fri fragt
Total: 1.589 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Philips Hue Enrave White Ambiance loftlampe large, hvid
1.679 kr
+ fri fragt
Total: 1.679 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Enrave plafond, hvid, Ø42 cm
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Enrave plafond, hvid, Ø42 cm
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Enrave plafond, hvid, Ø42 cm
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Enrave plafond, hvid, Ø42 cm
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Enrave plafond, hvid, Ø42 cm
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Enrave White Ambiance Stor Ø425 mm LED Loftlampe Hvid 33,5W
1.899 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.948 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue Enrave L Taklampa White Am
3.098 kr
Total: 3.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Philips Hue Enrave L loftlampe, White ambiance, 4300lm, Bluetooth + Zigbee, hvid 2 stk
3.859 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.898 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Loftslampebeslag