Philips Hue Econic væglampe

Bedste pris
Stabil pris
998kr
1.799 krSPAR 45%
hos Hobbix
På lagerLaveste

Philips Hue Econic væglampe kombinerer klassisk design med moderne teknologi. Den tilbyder justerbare farver og hvide nuancer, hvilket gør det muligt at skabe den helt rigtige stemning i din udendørs belysning. Perfekt til at fremhæve din have eller indgangsparti med stil og fleksibilitet.

Philips Hue Econic væglampe koster lige nu 998 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 9,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.107 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 998 kr (11. juni 2026) og 1.107 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 998 kr hos Hobbix.

Sammenlign priser

Bedste pris
Hobbix favicon
Hobbix
Philips hue white and color ambiance outdoor econic wall light
998 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.047 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Outdoor Econic Op Væglampe
1.176 kr
+ fri fragt
Total: 1.176 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Econic udendørs væglampe, op
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Econic udendørs væglampe, op
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Econic udendørs væglampe, op
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Econic udendørs væglampe, op
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Econic White and Color Ambiance Udendørs Opadrettet Væglampe Sort 15W
1.299 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.348 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Econic udendørs væglampe, op
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Væglampebeslag