Philips Hue Dymera udendørs væglampe

Philips Hue Dymera udendørs væglampe er designet til både indendørs og udendørs brug. Lampen har et elegant, minimalistisk design i sort og kan lyse både opad og nedad, hvilket skaber en stemningsfuld effekt på væggen. Velegnet til at skabe den rette atmosfære i hele hjemmet, både ude og inde.

Philips Hue Dymera udendørs væglampe koster lige nu 1.356 kr. En stigning på 8,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.249 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.249 kr (09. maj 2026) og 1.356 kr (09. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.356 kr hos Butik24 DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips Hue Dymera indendørs og udendørs væglampe
1.356 kr
Total: 1.356 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Dymera udendørs væglampe White and color ambiance
1.356 kr
+ fri fragt
Total: 1.356 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Philips Hue Dymera udendrs vglampe, Color & White ambiance, 1020lm, Zigbee + Bluetooth, sort
1.356 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.395 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Dymera udendørs væglampe
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Dymera udendørs væglampe
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Dymera udendørs væglampe
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Dymera udendørs væglampe
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue Dymera Vägglampa inom- och utomhus White and Color Ambiance Svart
1.627 kr
Total: 1.627 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Dymera White and Color Ambiance Udendørs Op/Ned Væglampe Sort IP44 2x10W
1.679 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.728 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Dymera udendørs væglampe
1.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Hue Dymera Væglampe indendørs og udendørs Hvid og Farve Ambiance Sort
2.209 kr
Total: 2.209 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips Hue