Philips Hue Discover

Bedste pris
Stabil pris
1.189kr
2.009 krSPAR 41%
hos Av-Cables DK
På lagerFri fragtLaveste

Philips Hue Discover udendørs projektør tilbyder alsidigt lys til dine udendørsområder. Med 16 millioner farver kan du skabe præcis den stemning, du ønsker. Tilslut til Hue Bridge for fuld kontrol over belysningen via din smart-enhed. Projektøren er vejrbestandig og ideel til både indkørsler og terrasser.

Philips Hue Discover koster lige nu 1.189 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.189 kr (16. april 2026) og 1.189 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.189 kr hos Av-Cables DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Philips Hue Opdag Udendørs projektør 2250 lm
1.189 kr
Total: 1.189 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Philips Hue Discover udendrs projektr, 2300lm, Color & White ambiance, sort
1.189 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.228 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Discover udendørs projektør
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Philips Hue Discover White and Color Ambiance udendørs projektør / væglampe, sort
1.233 kr
+ fri fragt
Total: 1.233 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Outdoor Discover
1.237 kr
+ fri fragt
Total: 1.237 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips Hue Discover Udendørs Projektør Color
1.249 kr
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips Hue Discover Udendørs Projektør Color
1.374 kr
Total: 1.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Discover udendørs projektør
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Discover udendørs projektør
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Discover udendørs projektør
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Discover White and Color Ambiance Udendørs Projektør
1.449 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.498 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue Discover Strålkastare Wh/C
1.487 kr
Total: 1.487 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Discover udendørs projektør
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Hue Discover Spotlight Hvid/Farve 230V
2.009 kr
Total: 2.009 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philipshue
Kategori: Projektør- og spotbelysning