Philips Hue Datura loftspanel rundt ekstra stor White and color ambiance

Bedste pris
Stabil pris
2.653kr
4.259 krSPAR 38%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Philips Hue Datura loftpanel er et ekstra stort, rundt smart loftlys med dobbeltfarvekompatible lyskilder. Med over 16 millioner farver og fire forudindstillede lystilstande kan du tilpasse belysningen til enhver stemning eller aktivitet. Lampen styres nemt via app eller stemmestyring og giver både kraftigt fremadvendt lys og indirekte baggrundsglød. Passer til moderne smart home løsninger.

Philips Hue Datura loftspanel rundt ekstra stor White and color ambiance koster lige nu 2.653 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 0,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.666 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.653 kr (25. juli 2026) og 2.666 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.653 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Datura loftspanel rundt ekstra stor White and color ambiance
2.653 kr
+ fri fragt
Total: 2.653 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue Datura stor takplafond Ø57,4 cm White and color ambiance 4850 lm
2.940 kr
Total: 2.940 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Datura White and Color Ambiance Rundt Ø57,4 cm LED Loftpanel XL Hvid
2.999 kr
+ 49 kr fragt
Total: 3.048 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Datura plafond, Ø57 cm
3.019 kr
+ 40 kr fragt
Total: 3.059 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Datura plafond, Ø57 cm
3.159 kr
+ 40 kr fragt
Total: 3.199 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Datura plafond, Ø57 cm
3.159 kr
+ 40 kr fragt
Total: 3.199 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Datura plafond, Ø57 cm
3.159 kr
+ 40 kr fragt
Total: 3.199 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Datura plafond, Ø57 cm
3.299 kr
+ 40 kr fragt
Total: 3.339 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Smart Loftslys, Hvid & Farve Ambiance, Ø57,4 cm
4.259 kr
Total: 4.259 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips Hue