Philips Hue Color E27 4-pak

Bedste pris
Stabil pris
1.121kr
1.959 krSPAR 43%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Philips Hue Color E27 LED-pærer i en 4-pak giver fuld kontrol over belysningen i dit hjem. Med 16 millioner farver og justerbart hvidt lys kan du skabe den perfekte atmosfære til enhver lejlighed. Pærerne er energieffektive og har en lang levetid på op til 25.000 timer. Styr dem via smartphone eller stemmestyring for nem betjening.

Philips Hue Color E27 4-pak koster lige nu 1.121 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.121 kr (07. april 2026) og 1.121 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.121 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips Hue White and Color Ambiance Hvid
1.121 kr
Total: 1.121 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips Hue Color E27 800lumen 4-pak
1.208 kr
Total: 1.208 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Philips Hue E27 LED-pre, Color & White ambiance, 800lm, Zigbee + Bluetooth
1.217 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.256 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Color A60 E27 806 Lumen 4-Pak
1.268 kr
+ fri fragt
Total: 1.268 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips Hue WCA pærer 6,5 W A60 E27 4 stk
1.269 kr
Total: 1.269 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips Hue White and Color Ambiance Hvid
1.299 kr
+ fri fragt
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue White Color Ambiance E27 4-pack
1.488 kr
Total: 1.488 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Hvid Farve Ambiance E27 4-pak
1.959 kr
Total: 1.959 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Elpærer