Philips Hue Centris Cross 3-spot V2

Philips Hue Centris Cross 3-spot V2 er en avanceret LED-lampe, der kombinerer moderne design med fleksibel belysning. Med 16 millioner farver og justerbar lysstyrke kan du skabe den perfekte atmosfære til enhver lejlighed. Kontroller lampen enkelt via Bluetooth eller Hue Bridge for fuld funktionalitet.

Philips Hue Centris Cross 3-spot V2 koster lige nu 2.783 kr. En stigning på 2,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.720 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.720 kr (08. april 2026) og 2.799 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.783 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Centris Cross 3x5.7W Spots Hvid
2.783 kr
+ fri fragt
Total: 2.783 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Centris Cross spotlampe, hvid
2.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.838 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Centris Cross spotlampe, hvid
2.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.038 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Centris Cross spotlampe, hvid
2.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.038 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Centris Cross spotlampe, hvid
3.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.138 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Centris Cross White and Color Ambiance Kryds Loftlampe Hvid med 3 Spots
3.529 kr
+ fri fragt
Total: 3.529 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Centris Cross spotlampe, hvid
3.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.838 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.3%

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Loftslampebeslag