Philips Hue Centris 4-spot sort

Philips Hue Centris 4-spot loftslampe er en elegant løsning til dit hjem. Med 16 millioner farver og styring via Bluetooth eller Hue Bridge, kan du skabe den perfekte atmosfære. De integrerede LED'er sikrer lang levetid og energibesparelser.

Philips Hue Centris 4-spot sort koster lige nu 2.972 kr. En stigning på 0,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.957 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.957 kr (14. maj 2026) og 3.199 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.972 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Centris 4x5.7W Spots Sort
2.972 kr
+ fri fragt
Total: 2.972 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Centris White and Color Ambiance Aflang Loftlampe Sort 96,5 cm med 4 Spots
3.679 kr
+ fri fragt
Total: 3.679 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips Hue Centris loftslampe med 4 spots
3.679 kr
Total: 3.679 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Loftslampebeslag