Philips Hue Centris 3-spot V2

Philips Hue Centris 3-spot V2 kombinerer moderne design med funktionelt lys, der skaber den perfekte atmosfære. Med tre justerbare spots og 16 millioner farver kan du tilpasse belysningen til enhver lejlighed. Styres let via Bluetooth eller Hue Bridge for fuld kontrol.

Philips Hue Centris 3-spot V2 koster lige nu 2.842 kr. En stigning på 0,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.816 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.816 kr (12. april 2026) og 2.842 kr (05. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.842 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Centris Cross 3x5.7W Spots Sort
2.842 kr
+ fri fragt
Total: 2.842 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Centris Cross spotlampe, sort
2.842 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.881 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Centris Cross spotlampe, sort
2.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Centris Cross spotlampe, sort
2.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Centris Cross spotlampe, sort
3.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Centris Cross White and Color Ambiance Kryds Loftlampe Sort med 3 Spots
3.529 kr
+ fri fragt
Total: 3.529 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Centris Cross spotlampe, sort
3.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Loftslampebeslag