Philips Hue Centris 3-spot hvid

Philips Hue Centris 3-spot hvid kombinerer stilfuldt design med avanceret belysningsteknologi. Med mulighed for 16 millioner farver og fjernbetjening via app, skaber denne lampe den perfekte atmosfære i ethvert rum.

Philips Hue Centris 3-spot hvid koster lige nu 2.660 kr. En stigning på 4,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.550 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.550 kr (08. april 2026) og 2.660 kr (10. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.660 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Centris 3x5.7W Spots Hvid
2.660 kr
+ fri fragt
Total: 2.660 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Centris spotlampe, hvid
2.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.738 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Centris spotlampe, hvid
2.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.938 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Centris spotlampe, hvid
2.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.938 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Centris spotlampe, hvid
3.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.138 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Centris White and Color Ambiance Aflang Loftlampe Hvid 80 cm med 3 Spots
3.299 kr
+ fri fragt
Total: 3.299 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Centris spotlampe, hvid
3.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.538 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Loftslampebeslag