Philips Hue Centris 3-spot

4.8 (20 anmeldelser)

Philips Hue Centris 3-spot kombinerer moderne design og multifunktionel belysning. Med justerbare LED-spots kan du skabe den perfekte atmosfære i rummet, hvor 16 millioner farver giver dig uendelige muligheder. Betjen lyset via Bluetooth eller Hue Bridge for en komplet smart home-oplevelse.

Philips Hue Centris 3-spot koster lige nu 2.605 kr. En stigning på 3,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.524 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.524 kr (08. april 2026) og 2.660 kr (30. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.605 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Centris 3x5.7W Spots Sort
2.605 kr
+ fri fragt
Total: 2.605 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Centris spotlampe, sort
2.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.738 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Centris spotlampe, sort
2.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.938 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Centris spotlampe, sort
2.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.938 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Centris spotlampe, sort
3.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.138 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Centris White and Color Ambiance Aflang Loftlampe Sort 80 cm med 3 Spots
3.299 kr
+ fri fragt
Total: 3.299 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Centris spotlampe, sort
3.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.538 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.1%

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Loftslampebeslag