Philips Hue Centris 2-spot V2

Philips Hue Centris 2-spot V2 er en moderne og stilfuld intelligent lampe, der tilbyder både hvidt og farvet lys. Med 16 millioner farver kan du skabe den perfekte atmosfære til enhver lejlighed. Lampen betjenes via Bluetooth eller Hue-appen for maksimal fleksibilitet.

Philips Hue Centris 2-spot V2 koster lige nu 1.999 kr. En stigning på 10,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.809 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.809 kr (08. april 2026) og 1.999 kr (10. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.999 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Centris spotlampe, sort
1.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.038 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Centris 2x5.7W Spots Sort
2.038 kr
+ fri fragt
Total: 2.038 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Centris spotlampe, sort
2.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.138 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Centris spotlampe, sort
2.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.138 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Centris spotlampe, sort
2.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.238 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Centris White and Color Ambiance LED 2-Spot Sort 2x5,7W
2.329 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.378 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Centris spotlampe, sort
2.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.538 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 9.0%

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Loftslampebeslag