Philips Hue Calla Bedlampe

Philips Hue Calla bedlampe er en stilfuld udendørs løsning, der kan lyse din have op med 16 millioner farver og forskellige nuancer af hvidt lys. Denne lampe er designet til nem installation og kræver lav volt, hvilket gør den sikker at bruge. Styres med din smart-enhed for at skabe den perfekte atmosfære til enhver anledning.

Philips Hue Calla Bedlampe koster lige nu 739 kr. En stigning på 1,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 726 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 726 kr (31. maj 2026) og 743 kr (24. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 739 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Calla bedlampe, 25 cm, forlængersæt
739 kr
+ 39 kr fragt
Total: 778 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Philips Hue Calla udendrs pullert, Color & White ambiance, LED, 600 lm, Zigbee + Bluetooth, sort
763 kr
+ 39 kr fragt
Total: 802 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Calla bedlampe, 25 cm, forlængersæt
769 kr
+ 39 kr fragt
Total: 808 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Calla bedlampe, 25 cm, forlængersæt
769 kr
+ 39 kr fragt
Total: 808 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Philips Hue Calla White and Color Ambiance udendørs piedestal / pullert extension, sort
776 kr
+ fri fragt
Total: 776 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Outdoor Calla Bedlampe Til Udvidelse
776 kr
+ 39 kr fragt
Total: 815 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips HUE Calla udendørs piedestal
799 kr
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Calla bedlampe, 25 cm, forlængersæt
799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 838 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Calla White and Color Ambiance Lav Bedlampe Sort 8W Extension
899 kr
+ 49 kr fragt
Total: 948 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Calla bedlampe, 25 cm, forlængersæt
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Havelamper