Philips Hue Bridge Pro

4.4 (495 anmeldelser)

Philips Hue Bridge Pro er en smart hub, der gør dit Hue-system hurtigere og mere stabilt. Den styrer over 150 pærer og 50 tilbehør, og kan gemme op til 500 lysscenarier, hvilket gør den ideel til hjem med mange rum og automatiseringer. MotionAware™-teknologien lader pærerne reagere på bevægelse uden separat sensor. Understøtter Matter for kompatibilitet med flere producenter og fungerer med Apple Home, Alexa, Google Assistant og SmartThings.

Philips Hue Bridge Pro koster lige nu 552 kr. En stigning på 3,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 536 kr. Vores prishistorik bygger på 75 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 536 kr (12. maj 2026) og 552 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 552 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips Hue Bridge Pro EU
552 kr
Total: 552 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Bridge Pro, sort
579 kr
+ 39 kr fragt
Total: 618 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Bridge Pro
584 kr
+ 39 kr fragt
Total: 623 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Philips Hue Bridge Pro Broen
599 kr
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Bridge Pro, sort
599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Bridge Pro, sort
599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips Hue Bridge Pro controller
612 kr
Total: 612 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips Hue Bridge Pro EU
625 kr
Total: 625 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Philips Hue Bridge Pro
629 kr
+ 39 kr fragt
Total: 668 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Bridge Pro, sort
649 kr
+ 39 kr fragt
Total: 688 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Bridge Pro, sort
669 kr
+ 39 kr fragt
Total: 708 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Bridge PRO Sort
699 kr
+ 49 kr fragt
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue Bridge Pro
728 kr
Total: 728 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips Hue Bridge Pro controller
779 kr
+ fri fragt
Total: 779 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Jeg beklager, men jeg har brug for den nuværende produkttitel for at kunne levere en søgeoptimeret version. Kan du venligst angi
999 kr
Total: 999 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philipshue