Philips Hue Bloom

Philips Hue Bloom bordlampe tilbyder fleksibel stemningsbelysning med 16 millioner farver og dæmpbar LED. Forbind via Bluetooth eller Zigbee for nem kontrol via din smartphone. Perfekt til at skabe en hyggelig atmosfære i hjemmet.

Philips Hue Bloom koster lige nu 528 kr. En stigning på 111,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 250 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 250 kr (15. april 2026) og 529 kr (13. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 528 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Bloom Transportabel Bordlampe BT Sort
528 kr
+ 39 kr fragt
Total: 567 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Bloom bordlampe, sort
529 kr
+ 39 kr fragt
Total: 568 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Bloom bordlampe, sort
529 kr
+ 39 kr fragt
Total: 568 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Bloom bordlampe, sort
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Bloom bordlampe, sort
559 kr
+ 39 kr fragt
Total: 598 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Bloom White and Color Ambiance LED Bordlampe Sort
650 kr
+ 49 kr fragt
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue Bloom Color Bordslampa Sva
671 kr
Total: 671 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Bloom bordlampe, sort
869 kr
+ 39 kr fragt
Total: 908 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Hue Bloom Color Bordlampe Sort
909 kr
Total: 909 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Philips Hue Bloom bordlampe sort, 7 W LED, 230 V
909 kr
+ 69 kr fragt
Total: 978 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
DesignShoppen favicon
DesignShoppen
Bordlampe Philips Lámpara de mesa Bloom Sort Plastik 7 W 230 V
1.514 kr
+ fri fragt
Total: 1.514 kr
På lager
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Belysning