Philips Hue Being Plafond Loftlampe

Philips Hue Being loftlampen kombinerer moderne design med fleksibel belysning. Udstyret med White Ambiance, kan du justere farvetemperaturen fra varm til kølig hvid. Styres nemt via app, Hue Bridge eller Bluetooth, hvilket gør den ideel til ethvert rum.

Philips Hue Being Plafond Loftlampe koster lige nu 1.199 kr. En stigning på 9,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.099 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.099 kr (16. april 2026) og 1.199 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.199 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Connected Being plafond, grå
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Philips Hue Being Hue loftlampe, sølv
1.223 kr
+ fri fragt
Total: 1.223 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Being Plafond Loftlampe Aluminium
1.233 kr
+ fri fragt
Total: 1.233 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Connected Being plafond, grå
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Connected Being plafond, grå
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Connected Being plafond, grå
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Being Hue Loftslampe aluminium 929003055201
1.399 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.448 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue Being Takplafond White Amb
1.402 kr
Total: 1.402 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips HUE Being loftslampe
1.449 kr
Total: 1.449 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Connected Being plafond, grå
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Loftslampebeslag