Philips Hue Being loftslampe sort

Philips Hue Being loftslampen kombinerer moderne design med smart teknologi. Med White Ambiance-funktionen kan du justere lysets farvetemperatur fra varm til kølig hvid, hvilket gør den perfekt til ethvert rum i hjemmet. Styr belysningen via Bluetooth eller tilslut en Hue Bridge for flere muligheder.

Philips Hue Being loftslampe sort koster lige nu 1.180 kr. En stigning på 4,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.129 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.129 kr (21. april 2026) og 1.180 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.180 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips Hue Being loftslampe
1.180 kr
Total: 1.180 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Connected Being plafond, sort
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Philips Hue Being Hue loftlampe, sort
1.236 kr
+ fri fragt
Total: 1.236 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Being Plafond Loftlampe Sort
1.266 kr
+ fri fragt
Total: 1.266 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Connected Being plafond, sort
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Connected Being plafond, sort
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Being Hue Loftslampe Sort 929003055101
1.399 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.448 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips HUE Being loftslampe
1.431 kr
Total: 1.431 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Connected Being plafond, sort
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Connected Being plafond, sort
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue Being Takplafond White Amb
2.022 kr
Total: 2.022 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Loftslampebeslag