Philips Hue Being Loftslampe

Philips Hue Being loftslampe er en elegant løsning til dit hjem. Med White ambiance kan du justere farvetemperaturen fra varm til kølig hvid. Lampen understøtter både Bluetooth og WiFi, hvilket giver dig fleksibel styring via app eller switch. Perfekt til ethvert rum i huset med en behagelig lysglød.

Philips Hue Being Loftslampe koster lige nu 1.180 kr. En stigning på 10,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.064 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.064 kr (16. april 2026) og 1.180 kr (31. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.180 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips Hue Being loftslampe
1.180 kr
Total: 1.180 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Philips Hue Ambiance Being Loftslampe med dæmper
1.187 kr
Total: 1.187 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Connected Being plafond, hvid
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Philips Hue Being Hue loftlampe, hvid
1.223 kr
+ fri fragt
Total: 1.223 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Being Plafond Loftlampe Hvid
1.236 kr
+ fri fragt
Total: 1.236 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Connected Being plafond, hvid
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Connected Being plafond, hvid
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Philips Hue Being loftslampe, White ambiance + switch, 2400lm, hvid, Bluetooth + Zigbee
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue Being Takplafond White Amb
1.356 kr
Total: 1.356 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Connected Being plafond, hvid
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Being Hue Loftslampe Hvid 929003055001
1.399 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.448 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips HUE Being loftslampe
1.664 kr
Total: 1.664 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Connected Being plafond, hvid
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
At være Loftshvid Ambiance Hvid
1.749 kr
Total: 1.749 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Loftslampebeslag