Philips Hue Aurelle LED panel, hvid, 30x30 cm

Philips Hue Aurelle LED panel er et moderne panel til indendørs brug, der giver dig mulighed for at justere mellem varme og kolde toner af hvidt lys. Panelet kan styres via Bluetooth eller WiFi, og med en Hue Bridge kan du opsætte rutiner og scenarier for belysningen. Det kvadratiske design på 30x30 cm passer diskret ind i de fleste rum og giver en jævn og behagelig belysning.

Philips Hue Aurelle LED panel, hvid, 30x30 cm koster lige nu 849 kr. En stigning på 1,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 839 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 839 kr (09. maj 2026) og 849 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 849 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Aurelle LED panel, hvid, 30x30 cm
849 kr
+ 39 kr fragt
Total: 888 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Aurelle panel square white
851 kr
+ 39 kr fragt
Total: 890 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Aurelle LED panel, hvid, 30x30 cm
879 kr
+ 39 kr fragt
Total: 918 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Aurelle LED panel, hvid, 30x30 cm
879 kr
+ 39 kr fragt
Total: 918 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Aurelle LED panel, hvid, 30x30 cm
929 kr
+ 39 kr fragt
Total: 968 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Aurelle White Ambiance LED Loftpanel Hvid 30x30 cm
1.089 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Philips Hue Aurelle panel, 60x60, White Ambiance, 19W, 1940lm, Zigbee + Bluetooth, hvid
1.130 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.169 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Aurelle LED panel, hvid, 30x30 cm
1.565 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.604 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips Hue