Philips Hue Aurelle LED panel, hvid, 120x30 cm

4.8 (24 anmeldelser)

Philips Hue Aurelle LED panel er en rektangulær, hvid loftlampe med White Ambiance, der giver mulighed for at justere mellem varme og kolde toner af hvidt lys. Panelet måler 120 x 30 cm og passer godt til rum som gang, kontor eller køkken, hvor du ønsker et behageligt og fleksibelt loftlys.

Philips Hue Aurelle LED panel, hvid, 120x30 cm koster lige nu 1.355 kr. En stigning på 4,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.296 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.296 kr (09. maj 2026) og 1.355 kr (10. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.355 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Aurelle Panel Rectangular White
1.355 kr
+ fri fragt
Total: 1.355 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Philips Hue Aurelle panel, 120x30 rektangel, White Ambiance, 39W, 3750lm, Zigbee + Bluetooth, hvid
1.383 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.422 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Aurelle LED panel, hvid, 120x30 cm
1.499 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.539 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Aurelle LED panel, hvid, 120x30 cm
1.499 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.539 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Aurelle White Ambiance Rektangulært LED Loftpanel Hvid 120x30 cm
1.569 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.618 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Aurelle LED panel, hvid, 120x30 cm
1.599 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.639 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Aurelle LED panel, hvid, 120x30 cm
1.599 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.639 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Aurelle LED panel, hvid, 120x30 cm
1.899 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.939 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips Hue