Philips Hue Aurelle

Bedste pris
Stabil pris
998kr
1.725 krSPAR 42%
hos Hobbix
På lagerLaveste

Philips Hue Aurelle er en moderne LED plafond, der tilbyder fleksibel belysning til dit hjem. Med Bluetooth eller WiFi kan du nemt styre lyset via appen og skabe forskellige lysindstillinger. Tilføj en Hue Bridge for endnu flere muligheder med rutiner og scenarier.

Philips Hue Aurelle koster lige nu 998 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 4,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.048 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 998 kr (09. juli 2026) og 1.048 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 998 kr hos Hobbix.

Sammenlign priser

Bedste pris
Hobbix favicon
Hobbix
Philips hue personal wireless lighting white ambiance aurelle panel light
998 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.047 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Aurelle Hue Panel RD 21W Loftslampe 929003099301
1.048 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.097 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Aurelle plafond, hvid
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Aurelle Rund Loft Panel Lampe Hvid
1.117 kr
+ fri fragt
Total: 1.117 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips HUE Aurelle loftpanel
1.199 kr
Total: 1.199 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Aurelle plafond, hvid
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Aurelle plafond, hvid
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Aurelle plafond, hvid
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Aurelle plafond, hvid
1.725 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.764 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Loftslampebeslag