Philips Hue Appear udendørs væglampe

Philips Hue Appear udendørs væglampe kombinerer moderne design med avanceret lysfunktionalitet. Den vejrbestandige lampe spreder et stemningsfuldt lys både opad og nedad, hvilket skaber skarpe lyseffekter på husfacaden. Den styres nemt via en Hue-bro og app tilpasset dit smart home setup.

Philips Hue Appear udendørs væglampe koster lige nu 798 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 798 kr (14. april 2026) og 798 kr (14. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 798 kr hos Hobbix.

Sammenlign priser

Bedste pris
Hobbix favicon
Hobbix
Philips hue personal wireless lighting white and color ambiance outdoor appear wall light black
798 kr
+ 49 kr fragt
Total: 847 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Appear udendørs væglampe, sort
919 kr
+ 39 kr fragt
Total: 958 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Appear udendørs væglampe White and color ambiance
956 kr
+ 39 kr fragt
Total: 995 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Appear udendørs væglampe, sort
959 kr
+ 39 kr fragt
Total: 998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Appear udendørs væglampe, sort
969 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.008 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Philips Hue Appear White and Color Ambiance udendørs væglampe, sort
972 kr
+ fri fragt
Total: 972 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips HUE Appear udendørs vægbelysning
999 kr
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Appear udendørs væglampe, sort
999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Philips Hue udendørs facadebelysning.
1.099 kr
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Philips Hue Appear udendrs vglampe, Color & White ambiance, sort, Zigbee
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips Hue Appear udendørs væglampe 8W 1180lumen 2000-6500K
1.219 kr
+ fri fragt
Total: 1.219 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Appear udendørs væglampe, sort
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philipshue
Kategori: Væglampebeslag