Philips Hue Ambiance Gradient Lightstrip Extension

Bedste pris
Stabil pris
339kr
659 krSPAR 49%
hos Estore DK
På lagerFri fragtLaveste

Philips Hue Ambiance Gradient Lightstrip Extension forvandler dit hjem med en elegant og smart belysning. Denne 1 meter lysstrip giver dig mulighed for at justere lysstyrken og vælge mellem 16 millioner farver, hvilket skaber en dynamisk atmosfære. Kompatibel med både Bluetooth og Zigbee, lyset integreres let med din eksisterende Philips Hue opsætning. Perfekt til at udvide dit lyssystem og skabe unikke lysoplevelser i alle rum.

Philips Hue Ambiance Gradient Lightstrip Extension koster lige nu 339 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 339 kr (17. april 2026) og 339 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 339 kr hos Estore DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Estore DK favicon
Estore DK
Hue Gradient Lightstrip White/Color Extension
339 kr
Total: 339 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue Gradient Lightstrip White/
349 kr
Total: 349 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Philips Hue Lightstrip Gradiant, 1 meter forlnger, Color & White Ambiance, Zigbee + Bluetooth
368 kr
+ 39 kr fragt
Total: 407 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips Hue Ambiance Gradient lightstrip forlænger, 1 meter
370 kr
Total: 370 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Gradient LED bånd, 1 meter, forlængersæt
379 kr
+ 39 kr fragt
Total: 418 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips HUE Gradient lightstrip forlænger, 1 meter
390 kr
Total: 390 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Gradient Lightstrip 1 meter forlænger White and color ambiance
390 kr
+ 39 kr fragt
Total: 429 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Gradient LED strip, 1 meter, forlængersæt
399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Gradient LED bånd, 1 meter, forlængersæt
399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Gradient LED strip, 1 meter, forlængersæt
409 kr
+ 39 kr fragt
Total: 448 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips Hue White and Color Ambiance Gradient Lysstripsforlængelse 12.3W 2000-6500K
419 kr
+ 39 kr fragt
Total: 458 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Philips Philips HueWXA Lightstrip Extension 8719514339989 Modsvarer: N/A
434 kr
Total: 434 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Gradient White and Color Ambiance Lightstrip 1 m Extension
470 kr
+ 49 kr fragt
Total: 519 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Gradient LED strip, 1 meter, forlængersæt
659 kr
+ 39 kr fragt
Total: 698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Belysning