Philips Hue Amarant

Philips Hue Amarant udendørslampe fungerer som en liggende LED projektør, der projicerer lys skrådt opad. Perfekt til at oplyse mure, træer og havestier med stemningsfuld belysning i din have.

Philips Hue Amarant koster lige nu 1.179 kr. En stigning på 10,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.069 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.069 kr (08. maj 2026) og 1.186 kr (14. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.179 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Outdoor Amarant Floodlight
1.179 kr
+ fri fragt
Total: 1.179 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips Hue White And Color Ambiance Amarant Projektør
1.186 kr
Total: 1.186 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips HUE Amarant aflangt projektør
1.197 kr
Total: 1.197 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue Amarant udendørslampe
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips Hue White And Color Ambiance Amarant Projektør
1.274 kr
Total: 1.274 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue Amarant udendørslampe
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue Amarant udendørslampe
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Amarant White and Color Ambiance Udendørs Projektør Sort IP65 20W
1.299 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.348 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue Amarant udendørslampe
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hue Amarant Garden floodlight
1.405 kr
Total: 1.405 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Amaranth Garden projektør Wh/Farve 12V
1.919 kr
Total: 1.919 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue Amarant udendørslampe
1.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.038 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Projektør- og spotbelysning