Philips Hue Adore recessed 3x4.2W

Philips Hue Adore indbygningsspots giver dig mulighed for at skabe intelligent belysning i dit badeværelse med hvidt lys i mange toner. De elegante, krombelagte spots er designet til at modstå fugt og sikre et stilfuldt udtryk. Perfekt til både afslapning og funktionel belysning.

Philips Hue Adore recessed 3x4.2W koster lige nu 1.121 kr. En stigning på 55,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 719 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 719 kr (14. april 2026) og 1.121 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.121 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Adore White Ambiance LED Indbygningsspot til Bad Krom IP44 3-pak
1.121 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.170 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Adore Indbygningsspot Downlight til badeværelse Krom 3-Pak
1.147 kr
+ fri fragt
Total: 1.147 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
3 stk Philips Hue Adore indbygningsspot, 3-pak
3.597 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.636 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
3 stk Philips Hue Adore indbygningsspot, 3-pak
4.197 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.236 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
3 stk Philips Hue Adore indbygningsspot, 3-pak
4.197 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.236 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
3 stk Philips Hue Adore indbygningsspot, 3-pak
5.097 kr
+ 39 kr fragt
Total: 5.136 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
3 stk Philips Hue Adore indbygningsspot, 3-pak
5.697 kr
+ 39 kr fragt
Total: 5.736 kr
På lager
Leveringstid: 7-8 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 16.5%

Specifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Loftslampebeslag