Philips Hue 40W strømforsyning til udendørs belysning

Philips Hue 40W strømforsyning er ideel til udendørs lavvolt belysning. Den muliggør tilslutning af flere Hue lamper eller fjerner behovet for tæt placering til stikkontakter. Med en maksimal kapacitet på 40W kan du nemt justere dit belysningssystem og tilføje op til 35 meter forlængelseskabel for fleksibel opsætning.

Philips Hue 40W strømforsyning til udendørs belysning koster lige nu 312 kr. En stigning på 1,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 309 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 309 kr (09. april 2026) og 319 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 312 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Outdoor 40W Power Supply
312 kr
+ 39 kr fragt
Total: 351 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue strømforsyning til udendørs lavvolt, 40W
319 kr
+ 39 kr fragt
Total: 358 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Udendørs 40 W strømforsyning
329 kr
+ fri fragt
Total: 329 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue strømforsyning til udendørs lavvolt, 40W
339 kr
+ 39 kr fragt
Total: 378 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue strømforsyning til udendørs lavvolt, 40W
339 kr
+ 39 kr fragt
Total: 378 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Outdoor Strømforsyning IP67 40W
340 kr
+ 49 kr fragt
Total: 389 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Philips Hue 40 W strømforsyning til udendørs belysning
349 kr
Total: 349 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue strømforsyning til udendørs lavvolt, 40W
359 kr
+ 39 kr fragt
Total: 398 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips Hue Udendørs Strømforsyning 40 W, Eu Philips Hue 40w
369 kr
Total: 369 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips Hue Udendørs Strømforsyning 40 W, Eu Philips Hue 40w
369 kr
Total: 369 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Philips Hue udendrs strmforsyning, 40W, 24V
448 kr
+ 99 kr fragt
Total: 547 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue strømforsyning til udendørs lavvolt, 40W
529 kr
+ 39 kr fragt
Total: 568 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Philips stikkontakt 40 W sort, plug-in
579 kr
+ 69 kr fragt
Total: 648 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philipshue
Kategori: Belysning beslag