Philips Hue 100W strømforsyning

4.9 (22 anmeldelser)

Philips Hue 100W strømforsyning er ideel til din udendørs belysning. Den giver mulighed for at tilslutte op til 100W lavspændingslamper, så du kan skabe et oplyst og inviterende udemiljø. Strømforsyningen muliggør fleksibel placering af lamper ved at fjerne begrænsningen fra stikkontakter.

Philips Hue 100W strømforsyning koster lige nu 519 kr. En stigning på 1,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 511 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 511 kr (21. april 2026) og 539 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 519 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Philips Hue strømforsyning til udendørs lavvolt, 100W
519 kr
+ 39 kr fragt
Total: 558 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hue Outdoor 100 W Power Supply
528 kr
+ 39 kr fragt
Total: 567 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Philips Hue strømforsyning til udendørs lavvolt, 100W
529 kr
+ 39 kr fragt
Total: 568 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Philips Hue 100 W strømforsyning til udendørs belysning
549 kr
Total: 549 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Udendørs 100 W strømforsyning
549 kr
+ fri fragt
Total: 549 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Philips Hue strømforsyning til udendørs lavvolt, 100W
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Philips Hue strømforsyning til udendørs lavvolt, 100W
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips Hue Outdoor Strømforsyning IP67 100W
569 kr
+ 49 kr fragt
Total: 618 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Philips Hue udendrs strmforsyning, 100W, 24V
598 kr
+ 39 kr fragt
Total: 637 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Philips Hue strømforsyning til udendørs lavvolt, 100W
659 kr
+ 39 kr fragt
Total: 698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Philips Hue udendørs strømforsyning 100 W sort
909 kr
+ 69 kr fragt
Total: 978 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philipshue
Kategori: Strømforsyninger og opladere
type: Vægoplader