Philips HR3760/00 Blender

4.6 (502 anmeldelser)
Philips HR3760/00 Blender
Bedste pris
Stabil pris
793kr
1.489 krSPAR 47%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Philips HR3760/00 højhastighedsblender kombinerer kraftfuld 1500W motor med ProBlend Ultra-teknologi for jævne blandinger. Med en 2 liters holdbar glasbeholder, knuser den effektivt hårde ingredienser og sikrer en glat tekstur til smoothies, supper og saucer. Nem vedligeholdelse med opvaskemaskine-sikre dele.

Philips HR3760/00 Blender koster lige nu 793 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 793 kr (15. april 2026) og 793 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 793 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips 7000 Series HR3760 Blender 1500W Sort/metallisk
793 kr
Total: 793 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Blender 7000 Series HR3760 blender black/metallic
851 kr
+ 39 kr fragt
Total: 890 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips HR3760/00 Højhastighedsblender ProBlend Ultra-teknologi
989 kr
Total: 989 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips 7000 Series HR3760 Blender 1500W Sort/metallisk
1.019 kr
+ fri fragt
Total: 1.019 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Philips HR3760/00 blender med kande 1.500 W, 2 l, sort
1.029 kr
+ 119 kr fragt
Total: 1.148 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips 7000-serien HR3760/00 mixer
1.081 kr
Total: 1.081 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Højhastighedsblender, 1500W, glaskande
1.489 kr
Total: 1.489 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Køkkenmaskiner og blendere