Philips HomeRun 3000 XU3000/01

4.4 (289 anmeldelser)
Philips HomeRun 3000 XU3000/01
Bedste pris
Stabil pris
1.915kr
4.199 krSPAR 54%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Philips HomeRun 3000 XU3000/01 gør din rengøringsrutine enkel og effektiv. Med avanceret våd og tør rengøring holder den dine gulve skinnende uden anstrengelse. Den kompakte robotstøvsuger navigerer nemt rundt i hjemmet, så du kan nyde en ren hverdag uden indsats.

Philips HomeRun 3000 XU3000/01 koster lige nu 1.915 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.915 kr (01. marts 2026) og 1.915 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.915 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Robotstøvsuger HomeRun 3000 Aqua XU3000
1.915 kr
+ fri fragt
Total: 1.915 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Phillips Robotstøvsuger 3000 Xu3000/01
1.950 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.990 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips HomeRun 3000 Aqua XU3000 Støvsuger 0.35liter Mørk/beluga-metallisk
3.029 kr
+ fri fragt
Total: 3.029 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips HomeRun 3000 XU3000/01 Robotstøvsuger
4.199 kr
+ fri fragt
Total: 4.199 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Vand- og støvsugere