Philips HD9350/90 Elkedel

4.4 (2 anmeldelser)

Philips HD9350/90 elkedel kombinerer stilfuldt design med funktionalitet i rustfrit stål. Med en kapacitet på 1,7 liter og 2200 watt, sikrer den hurtig opvarmning. Praktiske funktioner som vandstandsindikator og 360° piruetbase gør den nem at bruge i dagligdagen.

Philips HD9350/90 Elkedel koster lige nu 248 kr. En stigning på 8,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 229 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 229 kr (16. april 2026) og 262 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 248 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips Daily Collection Elkedel 1.7liter 2.2kW Rustfrit stål
248 kr
Total: 248 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Elkedel Daily Collection HD9350/90 Rustfrit stål 2200 W
251 kr
+ 39 kr fragt
Total: 290 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips HD9350/90 Elkande 1,7 L Metal
283 kr
Total: 283 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Vattenkokare HD9350/90 1,7l Daily
290 kr
Total: 290 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips Daily Collection Elkedel 1.7liter 2.2kW Rustfrit stål
369 kr
+ 39 kr fragt
Total: 408 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
SA-Service.dk favicon
SA-Service.dk
Philips Elkedel HD9350/90
399 kr
+ 49 kr fragt
Total: 448 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Philips HD9350/90 Elkande
400 kr
+ 49 kr fragt
Total: 449 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Kedel HD9350/90 1,7l Daglig
469 kr
Total: 469 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.2%

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Elkedler