Philips HD5416/00 Café Gourmet Kaffemaskine

3.5 (324 anmeldelser)

Philips HD5416/00 Café Gourmet er designet til kaffeelskere, der ønsker en fyldig og balanceret smag. Med Boil & Brew-teknologien sikrer den optimale bryggetemperatur en intens aroma. Glaskanden og de aftagelige dele er nemme at rengøre i opvaskemaskinen.

Philips HD5416/00 Café Gourmet Kaffemaskine koster lige nu 1.067 kr. En stigning på 10,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 970 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 970 kr (15. juli 2026) og 1.089 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.067 kr hos Butik24 DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips HD5416/00 Café Gourmet Filter kaffemaskine, Boil & Brew
1.067 kr
Total: 1.067 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Café Gourmet HD5416 coffee maker white
1.067 kr
+ fri fragt
Total: 1.067 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips HD5416/00 Café Gourmet kaffebryggare, vit
1.117 kr
Total: 1.117 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips Café Gourmet HD5416 Kaffemaskine Hvid
1.319 kr
+ fri fragt
Total: 1.319 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Kaffemaskiner