Philips HC9450/15 Hårklipper

1.0 (1 anmeldelse)

Philips HC9450/15 Hårklipper fra Series 9000 giver dig fuld kontrol og præcision med digital touch screen. Vælg mellem 400 længdeindstillinger fra 0,5 til 42 mm i præcise 0,1 mm trin. Motoriserede trimmerkamme og hukommelsesfunktion gør det let at gemme dine foretrukne længder. Titaniumskær med DualCut-teknologi sikrer effektiv og holdbar klipning. Hårklipperen kan bruges både med og uden ledning.

Philips HC9450/15 Hårklipper koster lige nu 509 kr. En stigning på 30,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 389 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 389 kr (27. maj 2026) og 549 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 509 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips HAIRCLIPPER Series 9000 HC9450 Hårklipper Sort Sølv
509 kr
Total: 509 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips HC9450/15 Hårklipper
552 kr
Total: 552 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Philips Hårtrimmer Series 9000 HC9450/15
552 kr
+ 39 kr fragt
Total: 591 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Philips Hårklippare HC9450
590 kr
Total: 590 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
Philips Hårklipper HC9450/15
649 kr
+ fri fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
Philips Hårklipper HC9450/15
649 kr
+ fri fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips HAIRCLIPPER Series 9000 HC9450 Hårklipper Sort Sølv
649 kr
+ fri fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Philips HC9450/15 Hårklipper med digital touch screen
689 kr
Total: 689 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Philips Trimmer Series 9000 Hc9450/15
700 kr
+ 40 kr fragt
Total: 740 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Dealicious Danmark favicon
Dealicious Danmark
Philips Hårtrimmer Series 9000 HC9450
799 kr
+ fri fragt
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1-5 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Hårklipper HC9450
1.109 kr
Total: 1.109 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips