Philips Evnia 8000 49M2C8900L

Philips Evnia 8000 49M2C8900L er en 49" QD-OLED skærm designet til gamere, der værdsætter høj kvalitet. Med en ultra bred 5120x1440 opløsning og 144Hz opdateringshastighed leverer den skarpe og flydende billeder. Den kurvede formfaktor forbedrer immersionen, mens HDR True Black sikrer dyb kontrast og levende farver.

Philips Evnia 8000 49M2C8900L koster lige nu 5.967 kr. En stigning på 8,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 5.490 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 5.490 kr (13. april 2026) og 5.990 kr (02. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 5.967 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips Evnia 8000 49M2C8900L 49" 5120 x 1440 HDMI DisplayPort USB-C 144Hz
5.967 kr
Total: 5.967 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips 49" gamingskærm 49M2C8900L/00
5.990 kr
Total: 5.990 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
49" Philips Evnia 8000 49M2C8900L 5120x1440 144Hz
6.214 kr
+ fri fragt
Total: 6.214 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips Evnia 8000 49M2C8900L 49 5120 x 1440 HDMI DisplayPort USB-C 144Hz
7.879 kr
+ fri fragt
Total: 7.879 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Byens it favicon
Byens it
Gaming Skærm Philips Evnia 8000 • 49" QD-OLED • 144Hz • Dual QHD SuperWide & HDR TrueBlack
7.899 kr
+ 49 kr fragt
Total: 7.948 kr
På lager
Leveringstid: 4 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Philips Evnia 49M2C8900L 49" QDOLED skærm 5120×1440, 144 Hz
8.299 kr
+ 69 kr fragt
Total: 8.368 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Computerskærme