Philips Evnia 8000 49M2C8900

4.2 (100 anmeldelser)

Philips Evnia 8000 49M2C8900 giver en intens gamingoplevelse med sin store 49" QD-OLED skærm. Med en opløsning på 5120 x 1440 og 240Hz opdateringshastighed, sikrer denne kurvede skærm en flydende præstation. Udstyret med Ambiglow belysning, skaber den en medrivende visuel oplevelse, der er ideel til både spil og produktivitet.

Philips Evnia 8000 49M2C8900 koster lige nu 6.502 kr. En stigning på 8,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 5.990 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 5.990 kr (02. maj 2026) og 6.854 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 6.502 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips Evnia 8000 49M2C8900 49" 5120 x 1440 HDMI DisplayPort USB-C 240Hz
6.502 kr
Total: 6.502 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips 49" Curved gamingskærm 49M2C8900
6.990 kr
Total: 6.990 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
49" Philips Evnia 8000 49M2C8900/00 5120x1440 240Hz
7.325 kr
+ fri fragt
Total: 7.325 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips Evnia 8000 49M2C8900 49 5120 x 1440 HDMI DisplayPort USB-C 240Hz
8.329 kr
+ fri fragt
Total: 8.329 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Philips Evnia 49M2C8900 49" QDOLED buet gaming-skærm 5120 × 1440, 240 Hz
9.599 kr
+ 69 kr fragt
Total: 9.668 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 8.5%

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Computerskærme