Philips Evnia 5000 34M2C5501A

4.3 (29 anmeldelser)
Philips Evnia 5000 34M2C5501A
Bedste pris
Faldet 6.4%
2.050kr
2.869 krSPAR 29%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Philips Evnia 5000 34M2C5501A er en ultrabred, kurvet gamingskærm med en opløsning på 3440x1400 og en forfriskningshastighed på 180Hz. Den tilbyder hurtig respons med et VA-panel og indbyggede højtalere, hvilket sikrer en fuldendt gamingoplevelse. Med DisplayHDR 400 og Ambiglow funktioner kan du nyde levende farver og lysstyrke til både spil og underholdning.

Philips Evnia 5000 34M2C5501A koster lige nu 2.050 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 21,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.624 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.050 kr (16. juli 2026) og 2.624 kr (13. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.050 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Philips Evnia 5000 34M2C5501A 34" Fast VA 3440 x 1400 HDMI DisplayPort 180Hz
2.050 kr
Total: 2.050 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
34" Philips Evnia 5000 34M2C5501A 3440x1400 180Hz
2.352 kr
+ fri fragt
Total: 2.352 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Philips 34" curved gamingskærm 34M2C5501A/00
2.690 kr
Total: 2.690 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Philips Evnia 5000 34M2C5501A 34 Fast VA 3440 x 1400 HDMI DisplayPort 180Hz
2.769 kr
+ fri fragt
Total: 2.769 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips Evnia 34m2c5501a Curved 34 tommer 3440 × 1440pixels Va 21:9 180hz
2.806 kr
Total: 2.806 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Philips Evnia 34m2c5501a Curved 34 tommer 3440 × 1440pixels Va 21:9 180hz
2.869 kr
Total: 2.869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 6.4%

Specifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Computerskærme